Süper FM, Türkiye’nin ilk özel radyosu olarak sektörde farklı bir yere sahiptir. Radyo 24 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul’da kurulmuş olup Türkçe pop müzik formatında yayın yapmaktadır.

Yayın akışı içerisinde genel olarak Türkçe pop müzik eserlerine yer veren Süper FM, farklı müzik türlerinide çalarak, müzik çeşitliliğini sağlamaktadır. Türkiye’de Türkçe pop müzik denildiğinde ilk akla gelen radyo Süper FM‘dir. Süper FM’in diğer müzik türlerinede yer vermesi, diğer müzik türlerini dinleyen radyo dinleyicilerinin Süper FM frekansında buluşmasını sağlamaktadır.

Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından biri olan Süper FM, bu yıl 20. kuruluş yılını kutluyor. Süper FM, 20 yıllık yayın hayatının getirmiş olduğu deneyim, istikrar ve profesyonellikle emin adımlarla yayın ağını ve dinleyici kitlesini arttırmaktadır.


Etiketler: Süper FM dinle, Süper FM radyo dinle, Süper FM online dinle, Süper FM internetten dinle, Süper FM canli dinle, Süper FM ucretsiz dinle, Süper FM frekans bilgileri, Süper FM hakkinda bilgi, Süper FM reklamsiz dinle, Süper FM dinleme sitesi, Süper FM cepten dinle, Süper FM mobil dinle, Süper FM cepten canli dinle, Süper FM mobil canli dinle, Süper FM tabletten dinle, Süper FM dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.417

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo