Türkiye’nin ilk ve tek Taverna radyosu olan Radyo Taverna Afyonkarahisar ilinde radyo frekansından , İnternet üzerinden ve Mobil uygulamalarından dinlenilebilen bir radyo kanalıdır.

Radyo Taverna ailesi olarak; nice gönül hikayenizin, ayrılık acınızın, mutluluk fotoğrafınızın bir ucunda olmaya devam ediyoruz. Siz değerli dinleyicilerimize daha kaliteli bir yayın sunabilmek adına profesyonel olarak çalışıyoruz. Yayınlarımızda hem içerik hem de teknolojik kalitemizi artırmış olup buna bağlı olarak ta dinleyici kitlemizi de her geçen gün artırmaya devam ediyoruz.


Etiketler: Radyo Taverna dinle, Radyo Taverna radyo dinle, Radyo Taverna online dinle, Radyo Taverna internetten dinle, Radyo Taverna canli dinle, Radyo Taverna ucretsiz dinle, Radyo Taverna frekans bilgileri, Radyo Taverna hakkinda bilgi, Radyo Taverna reklamsiz dinle, Radyo Taverna dinleme sitesi, Radyo Taverna cepten dinle, Radyo Taverna mobil dinle, Radyo Taverna cepten canli dinle, Radyo Taverna mobil canli dinle, Radyo Taverna tabletten dinle, Radyo Taverna dinlemek istiyorum

2 Yorumlar

  1. Mustafa Şengül dedi ki:

    Eskilere götüren Radyo istasyonu…Emeğinize sağlık

  2. Cansu dedi ki:

    Çok güzel, tüm gün dinliyorum. Sanki sene 80 ler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6.028

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo