2002 senesinde kurulan ve günümüze kadar popülerliğini koruyan Power Türk yeni kurulmuş bir kanal gibi gözükse de çoğu radyo kanallarından daha ön sıralarda karşımıza çıkmaktadır.

Şarkı türleri arasında pop türünü beğenen kişilerin en uğrak noktalarından birisi olan bu radyo kanalını kesinlikle siz de beğeneceksiniz. Diğer radyolara oranla dinleyicilerine daha fazla müzik keyfi vermesi bakımından dinleyiciler tarafından tercih edilmektedir. Power Medya Grubu bünyesinde işleyişine devam eden Power Türk radyosu bu grubun üç radyosundan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Pop şarkı türünün hemen hemen her çeşidini bu radyo kanalında bulabilir ve beğendiğiniz pop şarkı müziklerini dinleyebilirsiniz. Hemen hemen her şehirde yer alan radyo frekansları ile takip edebilirsiniz.


Etiketler: Power Türk dinle, Power Türk radyo dinle, Power Türk online dinle, Power Türk internetten dinle, Power Türk canli dinle, Power Türk ucretsiz dinle, Power Türk frekans bilgileri, Power Türk hakkinda bilgi, Power Türk reklamsiz dinle, Power Türk dinleme sitesi, Power Türk cepten dinle, Power Türk mobil dinle, Power Türk cepten canli dinle, Power Türk mobil canli dinle, Power Türk tabletten dinle, Power Türk dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.268

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo