Radyo S, 95.7 frekansında Bursa ili Osmangazi ilçesi merkezli yayın yapan yerel bir radyodur. “Türkiyenin en iyi dj radyosu” tanımı ile öne çıkmaktadır. Yayın akışını gün boyunca yabancı ve Türkçe hit şarkılar oluşturmaktadır. Bursa’da en çok dinlenen radyolar arasında yer almaktadır.

Radyo S, “Bursa’nın Gözbebeği” sloganı ile karasal yayınları Bursa’da canlı olarak dinlenebilmektedir. Bursa şehrinin tanıtımında önemli bir paya sahiptir. Yayınladığı enerjik şarkılar ile dinleyicisine keyifli bir yayın sunmaktadır. Radyo Bu ve Karadenizim FM şehirde yayın yapan diğer radyolardır.


Etiketler: Bursa Radyo S dinle, Bursa Radyo S radyo dinle, Bursa Radyo S online dinle, Bursa Radyo S internetten dinle, Bursa Radyo S canli dinle, Bursa Radyo S ucretsiz dinle, Bursa Radyo S frekans bilgileri, Bursa Radyo S hakkinda bilgi, Bursa Radyo S reklamsiz dinle, Bursa Radyo S dinleme sitesi, Bursa Radyo S cepten dinle, Bursa Radyo S mobil dinle, Bursa Radyo S cepten canli dinle, Bursa Radyo S mobil canli dinle, Bursa Radyo S tabletten dinle, Bursa Radyo S dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.327

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo