Biga FM, 94. 2 frekansında Çanakkale ili Biga ilçesi merkezli yayın yapan yerel bir radyodur. Başta Biga ilçesi olmak üzere Çanakkale ve çevre illerden kesintisiz olarak dinlenebilmektedir. Bölgesinde her zaman büyük keyifle dinleyebileceğiniz Türkçe müzik yayınlayan radyolar arasında yer almaktadır.

Biga FM, yayın akışını Türkçe pop, rock, rap ve türkü tarzında yayınlar oluşturmaktadır. Günün önemli olaylarına objektif bir bakış açısı ile değinmektedir. Biga’nın sevilen sesi, günden güne gelişip sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Genç kuşakların pop müzik dinlemek için tercih ettiği bir radyodur.


Etiketler: Biga Fm dinle, Biga Fm radyo dinle, Biga Fm online dinle, Biga Fm internetten dinle, Biga Fm canli dinle, Biga Fm ucretsiz dinle, Biga Fm frekans bilgileri, Biga Fm hakkinda bilgi, Biga Fm reklamsiz dinle, Biga Fm dinleme sitesi, Biga Fm cepten dinle, Biga Fm mobil dinle, Biga Fm cepten canli dinle, Biga Fm mobil canli dinle, Biga Fm tabletten dinle, Biga Fm dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.401

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo