Genç FM, 98.0 frekansında Balıkesir ili Bandırma ilçesi merkezli yayın yayan yerel bir radyo istasyonudur. Bandırma ve çevresinde yakında takip edilen bir radyo kanalı olmayı başarmıştır. Bandırma ilçesinin sesini özellikle internet aracılığı ile dünyanın pek çok noktasına kesintisiz olarak ulaştırmaktadır.

Bandırma Genç FM, Bandırma ve çevresinde karasal yayınlarını canlı olarak dinlenebilmektedir. Yayın akışını günümüzde en çok dinlenen Türkçe pop ve slow şarkılar ile yerel haberler ve yerel tanıtımlar oluşturmaktadır. Radyo Venüs, ilçede yayın yapan diğer bir yerel radyo kanalıdır.


Etiketler: Bandırma Genç FM dinle, Bandırma Genç FM radyo dinle, Bandırma Genç FM online dinle, Bandırma Genç FM internetten dinle, Bandırma Genç FM canli dinle, Bandırma Genç FM ucretsiz dinle, Bandırma Genç FM frekans bilgileri, Bandırma Genç FM hakkinda bilgi, Bandırma Genç FM reklamsiz dinle, Bandırma Genç FM dinleme sitesi, Bandırma Genç FM cepten dinle, Bandırma Genç FM mobil dinle, Bandırma Genç FM cepten canli dinle, Bandırma Genç FM mobil canli dinle, Bandırma Genç FM tabletten dinle, Bandırma Genç FM dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.175

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo