Sağlık kurumu çalışanlarının kanalı olarak bilinen ve daha çok o kesime hitap etmeyi hedefleyen ancak pop müzik ve karma yayın anlayışı ile sıradan bir yayın akışına sahip olan sağlık Fm, geniş arşivi ile sıkılmadan dinleyeceğiniz bir radyo kanalı olarak hizmet veriyor. Sağlık Fm, an itibarıyla ekip arkadaşları arıyor ve canlı yayınlara katılacak olan dj arkadaşlar ile birlikte daha profesyonel çalışmalara adım atmak istiyor. Sağlık Fm kanalının web sitesini ziyaret ederseniz eğer personeli ilgilendiren çok sayıda haber başlığının ve içeriğin yer aldığını sizler de görebilirsiniz. Aslında canlı yayınlar ile sağlık haberleri sunulsa çok daha etkili bir kanal olabilir fakat sıradan yayınları tercih ediyorlar.

Sağlık Fm kanalı bir ilki başarabilir fakat bunun için biraz daha profesyonel hareket etmeleri şart. Sağlık Fm kanalına benzer yayın yapan çok sayıda kanal var fakat site içerisinde haber sunumu yapan ve personele hitap eden bir radyo kanalı yok, bu yüzden değeri bilinmesi gereken kanallardan bir tanesidir. Radyolarınızı açtığınızda sağlık çalışanları ile ilgili bir haber beklemeyin çünkü normal yayınlar yapıyorlar fakat web sitesine girerek sizler de son dönemdeki sağlık sektörü gelişmelerini öğrenebilir ve okuyabilirsiniz.

Radyo dinleme eylemini sorunsuz bir hale getirmek isterseniz de radyo dinle biz ekibi olarak sizlere hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Uzun süredir bu sektörde hizmet veriyoruz ve radyo kanallarını sitemize ekleyerek sizinle buluşturuyoruz. Deneyimli bir ekip ile hareket ediyoruz ve bu ekibe her geçen gün birileri daha dahil oluyor. Kaliteyi ortaya koyan ve bu kalite ile birlikte sizleri de en iyi şekilde ağırlayan ekibimiz ve sitemiz, tamamen ücretsizdir ve sizleri memnun etmek adına bu sektörde yer almaktadır.


Etiketler: Sağlık Fm dinle, Sağlık Fm radyo dinle, Sağlık Fm online dinle, Sağlık Fm internetten dinle, Sağlık Fm canli dinle, Sağlık Fm ucretsiz dinle, Sağlık Fm frekans bilgileri, Sağlık Fm hakkinda bilgi, Sağlık Fm reklamsiz dinle, Sağlık Fm dinleme sitesi, Sağlık Fm cepten dinle, Sağlık Fm mobil dinle, Sağlık Fm cepten canli dinle, Sağlık Fm mobil canli dinle, Sağlık Fm tabletten dinle, Sağlık Fm dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.165

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo