Alem FM – “Cümle alem burada.” Türkiye’de ulusal yayın yapan bir radyo istasyonudur. İstanbul’da 89.2 frekansında yayın yapmaktadır. 13 Ocak 1994 tarihinde tüm Marmara bölgesinde (İstanbul ve Yalova) 89.3 frekansından yayın hayatına başlayan Radyo Alem dinleyicisine bugün Marmara Bölgesinde 89.2, çoğunluğu 89.3 frekansından olmak üzere 50 ana merkezden tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır.

Türkiye’nin ilk özel radyolarından birisi olan Radyo Alem FM, 89.2 bandından yayın hayatına devam etmektedir. İlk olarak 14 Mart 1994 yılında yayın hayatına merhaba diyen canlı radyo Alem FM, ilk olarak Marmara Bölgesine yayın gerçekleştirmiş olsa da, şuanda Marmara Bölgesinde 89.2 ve çoğunlukla 89.3 frekansı üzerinden, tüm Türkiye’ye eşsiz radyo keyfi sunmaktadır. Türkçe pop anlamında mükemmel bir öncülükle hareket eden, ilklerin yaşandığı ve kaliteli bir yayıncılık anlayışını benimsemesiyle birlikte gerçek manada radyoculuğu hissettiren Alem FM frekansı, içerisinde birçok programı da barındırmaktadır.

Alem FM dinleyerek birlikte ulaşabileceğiniz programların konuları, içerikleri; spor, siyaset, ekonomi, sanat ve magazin gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.


Etiketler: Alem FM dinle, Alem FM radyo dinle, Alem FM online dinle, Alem FM internetten dinle, Alem FM canli dinle, Alem FM ucretsiz dinle, Alem FM frekans bilgileri, Alem FM hakkinda bilgi, Alem FM reklamsiz dinle, Alem FM dinleme sitesi, Alem FM cepten dinle, Alem FM mobil dinle, Alem FM cepten canli dinle, Alem FM mobil canli dinle, Alem FM tabletten dinle, Alem FM dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8.885

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo