Aksaray FM, Aksaray“da 99.5 mhz frekansında yayın yapmakta olup, “Aksaray’ ın ilk özel Radyosu” sloganı kullanmaktadır.

Aksaray FM, 99.5 frekansından türkçe pop, slow müzik türünde yayınlar yapmaktadır. 20 yıldır radyo sektöründe yayınlar yaparak dinleyicilerine ulaşan Aksaray FM, özenle seçtiği türkçe pop, slow müzikleri sizlere ulaştırmaya devam ediyor. Aksaray ve çevresinde 99.5 i kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz. Böyle bir imkanınız yoksa, bu sayfamızı ziyaret ederek Aksaray FM dinleyebilirsiniz.

Aksaray ve çevresinden dinlemek için 99.5 FM frekansını bir yere not ediniz. İsterseniz internet üzerinden online olarak Aksaray FM dinleyip, takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Aksaray FM için ayırdığımız sayfaya gözatmak.


Etiketler: Aksaray FM dinle, Aksaray FM radyo dinle, Aksaray FM online dinle, Aksaray FM internetten dinle, Aksaray FM canli dinle, Aksaray FM ucretsiz dinle, Aksaray FM frekans bilgileri, Aksaray FM hakkinda bilgi, Aksaray FM reklamsiz dinle, Aksaray FM dinleme sitesi, Aksaray FM cepten dinle, Aksaray FM mobil dinle, Aksaray FM cepten canli dinle, Aksaray FM mobil canli dinle, Aksaray FM tabletten dinle, Aksaray FM dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.236

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo