AKRA, 1993 yılında yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk özel radyolarından biridir.

Türkiye genelindeki 300’e yakın aktif vericisiyle ülkemizin “en geniş yayın alanına” sahip radyosudur. Yayının ulaştığı il ve ilçe sayısı yaklaşık 500’ü bulmaktadır.

Edirne-Ankara arasında RDS sistemiyle FM bandından kesintisiz dinlenilebilen bir radyodur.

Türksat 3A üzerinden yaptığımız uydu yayınları Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkeleri ile Türkiye Cumhuriyetler’den dinlenmektedir. (56 ülke)

Yaklaşık 100 ülkeden internet vasıtasıyla yayınlarımız dinlenildiği IP’lerden tespit edilmektedir.

Haber, sağlık, kültür, edebiyat, spor, eğitim, bilişim, çocuk, sohbet gibi hayatı kapsayan her alanda zengin bir program yelpazesi sunuluyor. Halihazırda radyomuzda 75 farklı program yayınlanmaktadır. AKRA bugüne kadar “en iyi tematik radyo” başta olmak üzere birçok ödülüne layık görüldü.

AKRA’da tek bir müzik türüne değil; tasavvuf, ezgi, sanat, türkü, pop ve etnik müzik türlerinden seçkin eserlere yer verilmektedir.

Telif haklarına önem veren AKRA Mesam, MSG, Müyorbir, Müzikbir, Müya-Bir ve Mü-Yap ile imzaladığı sözleşmeler gereği müzik eserlerinin teliflerini düzenli bir şekilde ödeyen bir radyodur.


Etiketler: Akra FM dinle, Akra FM radyo dinle, Akra FM online dinle, Akra FM internetten dinle, Akra FM canli dinle, Akra FM ucretsiz dinle, Akra FM frekans bilgileri, Akra FM hakkinda bilgi, Akra FM reklamsiz dinle, Akra FM dinleme sitesi, Akra FM cepten dinle, Akra FM mobil dinle, Akra FM cepten canli dinle, Akra FM mobil canli dinle, Akra FM tabletten dinle, Akra FM dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2.064

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo