Lokum Gibi Radyo! sloganıyla Adana‘da 95.7 frekansı üzerinden yöresel olarak yayın yapmaktadır. Yayın hayatına başlayalı henüz 2 yıl dahi olmadan Adana’nın en çok dinlenen radyosu olma başarısını göstermiştir. Ipsos KMG radyo ölçüm sistemi verilerine göre, Lokum FM‘in Adana’da en çok dinlenen radyosu olduğu belgelenmiştir.

Lokum FM, müzik yayın formatı olarak her türden müziğe yer vermektedir. Karışık müzik yayını yapılan Lokum FM’de en popüler Türkçe şarkılar çalınır. Lokum FM müzik yayının dışında yerel haberler yayını yaparakda bölge halkını bilgilendirmektedir. İstekleriniz için cep telefonuzlarınızın kısa mesaj bölümünden LOKUM yazıp bir boşluk bırakarak, mesajınızı 3834’e gönderebilirsiniz.

Müzik ve yerel haberler yayınları dışında, sporada yer ayıran Lokum FM, spor alanında naklen maç yayını yapmaktadır. Lokum FM Adana‘da canlı yayın aracı olan tek radyodur. Lokum FM’in canlı radyo aracı olan tek radyo istasyonu olması, rakip radyolardan ayıran önemli bir özelliğidir. Radyonun profesyonel yayın vizyonuna sahip olduğunun en güçlü göstergesidir.


Etiketler: Adana Lokum FM dinle, Adana Lokum FM radyo dinle, Adana Lokum FM online dinle, Adana Lokum FM internetten dinle, Adana Lokum FM canli dinle, Adana Lokum FM ucretsiz dinle, Adana Lokum FM frekans bilgileri, Adana Lokum FM hakkinda bilgi, Adana Lokum FM reklamsiz dinle, Adana Lokum FM dinleme sitesi, Adana Lokum FM cepten dinle, Adana Lokum FM mobil dinle, Adana Lokum FM cepten canli dinle, Adana Lokum FM mobil canli dinle, Adana Lokum FM tabletten dinle, Adana Lokum FM dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.357

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo