Lider FM, 95.3 frekansında Adana ili merkezli yayın yapan yerel radyo istasyonudur. Öztürk Medya Grup bünyesinde yayın hayatını sürdürmektedir. Adana’nın en çok dinlenen radyoları arasında olup, ilgiyle takip edilen ve sevilen radyolar arasındaki yerini almıştır.

Lider FM, “Türkiye’nin en içten, en duygusal, en romantik şarkıları bu frekansta” sloganı ile Adana ve çevresinde karasal yayın aracılığı ile dinlenebilmektedir. Yayın akışını gün boyunca geçmişten günümüze pop, slow ve fantazi müziğin en çok dinlenen şarkıları oluşturmaktadır.


Etiketler: Adana Lider FM dinle, Adana Lider FM radyo dinle, Adana Lider FM online dinle, Adana Lider FM internetten dinle, Adana Lider FM canli dinle, Adana Lider FM ucretsiz dinle, Adana Lider FM frekans bilgileri, Adana Lider FM hakkinda bilgi, Adana Lider FM reklamsiz dinle, Adana Lider FM dinleme sitesi, Adana Lider FM cepten dinle, Adana Lider FM mobil dinle, Adana Lider FM cepten canli dinle, Adana Lider FM mobil canli dinle, Adana Lider FM tabletten dinle, Adana Lider FM dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2.065

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo