Türkiye’nin hem ilk hem de tek komedi yayın yapan radyo istasyonu olan Abuzer Fm dinleyicilerine günün her saati stres attıran, yorgunluklarını unutturan, kahkahalar ile yaşantılarına neşe katan bir radyo kanalıdır.

Günün 24 saati dilediğiniz an dinleyebileceğiniz Abuzer Fm birbirinden keyifli programları ile sizleri bambaşka bir dünya sunuyor. Kaliteli ve güncel müzik yayınlarının yanı sıra Cenk ve Abuzer’in dinleyemeye doyamayacağınız programları ile tahmininizin de üzerinde eğleneceksiniz.

Cenk ve Abuzer’in birbirleri ile her biri ayrı neşeli sohbetlerini dinlerken kahkahalarınıza engel olamayacağınız Abuzer FM kesintisiz ve net ses kalitesi ile sitemiz üzerinden Canlı Radyo dinle özelliğimiz ile dinlenebilmektedir. Yaşantınıza renk katmak için Abuzer Fm yayınlarını kaçırmayın.


Etiketler: Abuzer FM dinle, Abuzer FM radyo dinle, Abuzer FM online dinle, Abuzer FM internetten dinle, Abuzer FM canli dinle, Abuzer FM ucretsiz dinle, Abuzer FM frekans bilgileri, Abuzer FM hakkinda bilgi, Abuzer FM reklamsiz dinle, Abuzer FM dinleme sitesi, Abuzer FM cepten dinle, Abuzer FM mobil dinle, Abuzer FM cepten canli dinle, Abuzer FM mobil canli dinle, Abuzer FM tabletten dinle, Abuzer FM dinlemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2.264

Kez Dinlendi

00.0

Frekans

34

İstanbul

236

Toplam Kayıtlı Radyo

En Çok Dinlenen 20 Radyo

Bütün Radyolar İçin Tıklayın

Son Dinlenen 20 Radyo